PONUDA ZA POSAO - PROJECT MANAGER
Tražimo novu osobu na poziciji Project Managera (Customer Solutions Sales)
(m/ž)

Ovo smo mi! IMAVES TIM! Želiš li biti dio veselog, uspješnog i motiviranog tima? DA!

NA PRAVOM SI MJESTU JER TI OSIM POSLA NUDIMO:

• Zavidne međuljudske odnose
• Prostor za izražavanje i iznošenje ideja
• Sudjelovanje na projektima
• Prostor za brainstorming i opuštanje - IMAVES FUN ROOM

A što mi očekujemo da ti doneseš za stol?

OSNOVNA ZNANJA
• Sposobnost tečnog govora engleskog jezika (potrebne su pismene i komunikacijske vještine na razini B2 + ili više)
• Ako je moguće, nakon ukidanja trenutnih ograničenja bit će potrebna mogućnost putovanja do 75% i povremena međunarodna putovanja
• Potrebna je diploma prvoga stupnja poslovne ili tehničke discipline, MBA je vrlo poželjan
• Iskustvo u sličnoj ulozi bilo u prodaji IT profesionalnih usluga ili u upravljanju projektima.
• Dokazane prodajne vještine i iskustvo interakcije s kupcima
• Sposobnost utjecaja i stjecanja povjerenja rukovoditelja na višoj razini
• Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine kako bi se složeni koncepti organizirano, dostupno i artikulirano predstavili komercijalnoj i tehničkoj publici
• Disciplina rada i samostalno i u suradnji kao dio malog tima visokih performansi
• Poznavanje programa Microsoft Word, Excel i PowerPoint
• Cjenovno, financijsko ili iskustvo velikih podataka je plus

TVOJA OSOBNOST
• visoko razvijena motivacija za postignućem
• pouzdanost, organiziranost

OPIS POSLA:
• Vođenje radionica o provedbi s kupcima / potencijalnim klijentima pokazivanjem i dijeljenjem najboljih praksi u primjeni i cijenama
• Analiziranje i mapiranje zahtjeva klijenta na temelju mogućnosti softvera
• Poticanje prodaje usluga analizirajući potrebe klijenta, objašnjavajući našu metodologiju implementacije i razvijajući prilagođeni prijedlog usluga za klijente
• Predlaganje i predstavljanje naših usluga i pregovaranje o izjavama o radu (SOW) kako bi se osigurala realizacija vrijednosti klijenta
• Suradnja s Solution Architects (SA) na izradi procjena i vremenskih rokova projekata specifičnih za kupca
• Priprema detaljnih proračunskih procjena i prijedloga na profesionalnoj razini u suradnji s timom za prihode
• Razvoj i održavanje snažnih odnosa s kupcima na razini projekta i izvršne vlasti
• Izvođenje projekata koristeći agilnu metodologiju Pricefx
• Koordiniranje s klijentskim voditeljem projekata na zadacima u vlasništvu klijenta u području konfiguracije, integracije ERP-a, testiranja, obuke, podrške nakon pokretanja, itd.
• Izvještavanje o napretku projekta i pravovremeno i učinkovito priopćavanje informacija o projektu internim i vanjskim dionicima projekta