En iso 9001:2008

Natječaj za radno mjesto

Traži se pripravnik u informatici (m/ž)

Želite li istraživati svijet ITSM-a? IMAVES, informatička tvrtka to radi od 2002. g. u suradnji sa svjetskim, vodećim proizvođačem rješenja, BMC Software-om.

Postanite dio uspješnog tima koji je uspješno uspostavio veliki broj ITSM rješenja prateći najbolje ITIL smjernice.

Neprestano se usavršavamo u području ITSM-a što su i korisnici prepoznali.

Opis posla

- održavanje IT okoline
- izučavanje proizvoda i rješenja tvrtke BMC Software
- instalacija, prilagodba i održavanje BMC proizvoda kod korisnika
- izučavanje poslovnih procesa (ITIL)

Uvjeti

Potrebna osnovna znanja:
- MS Windows okoline (poslužitelj)
- UNIX/Linux okoline
- osnove baza podataka
- mreža TCP/IP
- VSS - prednost FER (smjer računarstva), PMF, FOI

Očekujemo:
- informatički entuzijazam
- komunikativnost, samoinicijativnost i sposobnost rada u timu
- odgovornost i ozbiljnost u radu i odnosu prema radu
- stalnu brigu o vlastitom usavršavanju

Molimo da nam obavezno pošaljete:
- životopis i molbu za posao

Stručna sprema: Magistar struke, Visoka stručna sprema
Jezici: Engleski (izvrsno), Njemački (osnovno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
ECDL Osnovna diploma: Prednost

Što nudimo
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

 Ostale informacije
Kategorije: IT, telekomunikacije
Županija rada: Zagreb i Zagrebačka

Prijave traju do 21.09.2015.

14.09.2015.